سفارش سريع
بازگشت
ارسال رايگان نخ و نقشه ارسال نخ و نقشه ذايگان است
90 درصد مبلغپرداخت درب منزل
پشتيباني 12 ساعتهمشاوره رايگان
نماد اعتمادپرداخت ايمن
گارانتي کيفيتتاييد عملکرد و کيفيت

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

64700+

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

 

 

نقش آرا؛ فقط کالای اصلی

 

 

شركت نقش آرا فرش  اصالت و كيفيت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی  و ضمانت كيفي محصول به خريداران عرضه می‌کند. از آنجا که  نقش آرا برای تامین مواد اوليه كارگاهاي توليدي خود ، تنها با كارخانجات معتبر داخلي و مواد اوليه وارداتي مثل چله ابريشم كه از كشور هاي ازبكستان و تاجيكستان وارد ميشود .تنها با واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای برند شركتي  معتبر و با كيفيت از قلب تابلوفرش جهان ( تبريز) خريد ميكنند.


 شركت هاي زيادي در تهران - مشهد و شهرهاي ديگر در الگو برداري از نقشه هاي تبريز , اقدام به توليد لوازم اماده بافت تابلوفرش مي كنند. چون اصالتن تجربه اي در حرفه ندارند . منجر به توليد محصولاتي بي كيفيت شده است .بي كيفيت بودن محصولات اين شركت ها و اشخاص باعث شده است بافنندگان تابلوفرش , توليد كنندگان بزرگ تابلوفرش و حتي فروشندگان تابلوفرش را دچار مشكل شوند .واز همه مهمتر ارزش اين هنر گرانبها روز به روز در حال نزول است.

با كمال تاسف اعلام ميكنيم كه قيمت محصولات اين شركت ها بسيار پايين ميباشد . و علت اين پايين بودن قيمت محصولاتشان  به خاطر استفاده از مواد اوليه ارزان قيمت و بي كيفيت ميباشد.

خيلي از اشخاص اعلام ميكنند كه قيمت هاي نقش آرا بالاتر از محصولات مشابه ديگر شركت ها ميباشد. در جواب به اين دسته از اشخاص اعلام ميكنيم, شركت نقش آرا اگر بداند روزي فقط و فقط  يك محصول خواهد فروخت .به اين راضي ميشود .اما به توليد محصول بي كيفيت اما ارزان قيمت و فروش بيشتر راضي نخواهد شد.

 

مديران نقش آرا از همه هم وطنان خواهشمند است. اگر قصد تهيه لوازم آماده بافت تابلوفرش را دارند. فقط محصول شركتي خريد كنند . و هنگام خريد ضمانت نامه كتبي كيفيت محصول را از فروشنده آن كالا دريافت نمايند .چون خيلي از اشخاص بعد از فروش آن كالا , هيچ خدماتي به خريد ارايه نميكنند.

بياييد با خريد محصولات با كيفيت , ارزش اين هنر گرانبها را حفظ كنيم . طراحان و برنامه نويسان تبريزي با تلاش شبانه روزي خود نقشه هاي سنتي تابلوفرش را به نقشه هاي شماره اي تبديل كرده اند تا اشخاصي علاقه به اين هنر خودشان بتوانند براي خود تابلوفرش بافت كنند.

 نقش آرا؛ كمك به به صنعت تابلوفرش كشور

 

 خيلي از هم وطنان در تماس هاي خود با بخش پشتيباني شركت و يا پيام هايي  كه در سايت شركت قرار ميدهند .سوال ميكنند كه آيا نقش آرا خريد تضميمي دارد؟ در جواب اين دسته هموطنان اعلام ميكنيم در حال خاضر به علت نوسات شديد و پايين بودن بي از حد قيمت ها , هيچ خريدي

صورت نميگرد.

اعلام ميكنيد كه شركت هاي ديگر تضمين خريد ميدهند . حق با شماست . موقع خريد به شما اعلام ميكنند كه بعد از بافت , تابلوفرش خود  را دوباره براي ما بفروشيد.درسته خريد ميكنند .اما يك چهارم قيمت بازار.

به فرض مثال : قيمت تابلوفرش پاسور باز در حال خاضر 4.500.000 تومان ميباشد. اما اين فروشندگاني كه به خريدار تضمين خريد داده اند فقط با قيمت 2.000.000 تومان از بافنده خريد ميكنند. اين ظلم بزرگي در حق آن بافنده كه هزاران گره را روي هم چيده ست تا سودي بدست آورد.

 

مديريت نقش آرا براي كمك به اين اشخاص كه قصد توليد تابلوفرش و فروش بعد از آن را دارند اقدام به راه اندازي سايتي كرده است كه به صورت اختصاصي براي فروش تابلوفرش مشتريان خود و بافندگان سراسر كشور ميباشد.

 

 

نقش آرا؛ ضمانت كيفي محصولات

 

 

 

از آنجايي كه هدف و برنامه ريزي آينده مديران نقش آرا , فقط توليد محصولات با كيفيت و درجه يك ميباشد. از اين رو هيچ محصولي بدون ضمانت كيفي و بدون گارانتي , از كارگاههاي شركت خارج نميشود..

هدف پرسنل و مديران نقش ارا اين است كه . ﺑﻪ ﺣﻮل و ﻗﻮه اﻟﻬﯽ , تنها شركت و برند در حوزه توليد نخ و نقشه آماده تابلوفرش در يران باشيم كه محصولاتش داراي بالاترين كيفيت باشد. 

 

نوشته : مديريت نقش آرا

افزودن به سبد خريد
ديدگاه خود را با ديگران به اشتراک بگذاريد
تخفيف هاي پيشنهادي